Teşkilatlardan Öğe’ye destek

AK Parti Tekirdağ Milletvekili aday adayı Abdullah Öğe, Ergene, Şarköy ve Malkara Teşkilatlarını ziyaret etti. Öğe’ye teşkilatlardan destek geldi.

Teşkilatlardan Öğe’ye destek

Çerkezköy Bakış - Adaylığını açıklamasının ardından sahaya hızlı bir giriş yapan ve Tekirdağ’ı karış karış gezmeye başlayan AK Parti Tekirdağ Milletvekili aday adayı Abdullah Öğe, beraberindeki yol arkadaşları ile birlikte Kapaklı, Saray ve Hayrabolu ilçe teşkilatlarının ardından AK Parti Ergene İlçe Başkanı Hamdi Sarıer, Şarköy İlçe Başkanı Engin Sadunoğlu ve Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk ve yönetim kurulunu ziyaret ederek, istişarede bulundu.

“BU DAVANIN BİR NEFERİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

banner287
Öğe, seçimlere sayılı günler kaldığını belirterek, “Bu kutlu yolda, milletimize, vatanımıza hizmet için yola çıktık. Allah’ım neylerse güzel eyler. Biz millete hizmet için yola çıkmış bir liderin Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda yürüyoruz. Aday olsak da, milletvekili seçilsek de seçilmesek de biz millete hizmet etmeye, bu davanın bir neferi olmaya devam edeceğiz.” dedi.
 

“DUALARIMIZ SENİNLE”

Ergene İlçe Başkanı Hamdi Sarıer ise Öğe’ye başarılar dilediğini belirterek, “Milletvekilliği aday adaylığı müracaatında bulunan Abdullah Öge kardeşime çıktığı bu kutlu davanın yolunda başarılar diliyorum. Dualarımız seninle Abdullah kardeşim.” dedi.
Sadunoğlu ve Şentürk ile Yönetim Kurulu Üyeleri de Öğe’ye başarılar diledi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510