TMS indirim anlaşmalarını sürdürüyor

Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi ve Emin Oto Lastik ve Oto Yıkama arasında indirim anlaşması imzalandı. İmzalanan anlaşmaya göre Türk Metal Sendikası üyeleri yapacakları işlemlerden indirimli olarak yararlanacak.

TMS indirim anlaşmalarını sürdürüyor

Çerkezköy Bakış - Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, Emin Oto Lastik ve Oto Yıkama ile indirim anlaşması imzalandığını açıkladı.

İNDİRİM NLAŞMALARI DEVAM EDECEK

Üyelerin yararına olacak indirim anlaşmalarının devam edeceğini belirten Koçak, “Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi tarafından üyelerine yönelik indirim anlaşmaları devam ediyor. İmzalanan anlaşma ile üyelerimiz işyerinin hizmetlerinden listede belirtildiği gibi indirimli olarak yararlanabilecektir. Tüm üyelerimize ve teşkilatımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

FİYATLAR

İmzalanan anlaşmaya göre Türk Metal Sendikası Üyeleri iç-dış temizlik ve cila hizmetlerinden 20 liraya, oto lastik tamirinden 20 liraya, oto lastik değişiminden 60 liraya, dış yıkamadan 10 liraya, koltuk yıkamadan 150 liraya, tavan-taban-koltuk yıkamadan 200 liraya, pasta-cila-boya korumalı cila hizmetinden 200 liraya, far ve jant temizliğinden de 75 liraya yararlanabilecek.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510