TREDAŞ sokak lambalarını yeniliyor

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) faaliyet gösterdiği Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne illerinde armatürleri yenileme çalışmalarına başladı.

TREDAŞ sokak lambalarını yeniliyor

Çerkezköy Bakış - TREDAŞ’tan yapılan yazılı açıklamada, hizmet sahasında müşteri memnuniyetini ön plana alarak, modern bir teknolojik altyapı kurarak çalışmalarını aralıksız sürdürdükleri bildirildi. Açıklamada, TREDAŞ’ın elektrik hizmeti sağladığı Trakya bölgesinde sokak lambalarını ve armatürleri yenileme çalışmalarına devam ettiği ifade edildi.
Açıklamada şu ifadelere yer verildi: Aydınlatma dönüşüm projesi kapsamında, ikinci dönem planlamaya alınan 46 bin 88 armatürün 29 bin 836 adedinin dönüşümü sağlanırken, ikinci dönem projesinin yüzde 65’i de tamamlanmış oldu. TREDAŞ ekiplerince aydınlatma dönüşüm projesi saha ekiplerince yapılan çalışmalarla devam ediyor. Ayrıca, daha önce üç ilde de kullanılan, sokak ve yolları aydınlatan cıva buharlı ampul takılan armatürlerin yerine, daha uzun ömürlü kullanım sağlayan, enerji tasarruflu, yüksek basınçlı sodyum buharlı ampul ve armatürlerin kullanımına geçilmiş oldu. Önümüzdeki dönemde Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da TREDAŞ ekiplerince montajları tamamlanan bu yeni aydınlatma sistemi kullanılacak.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
istanbul city..
istanbul city.. - 3 ay Önce

çerkezköy..kızılpınar mah.millet caddesi...aydınlatma eksik????

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510