Tren yere vurup vurup havaya zıpladı

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde meydana gelen tren kazasında yaralanan 56 yaşındaki Ceyhan Kahveci, "Tren bir kere basket topu gibi yere vurup vurup havaya zıpladı. Koltukta oturanlar tavanlara çarptı. Koltuklar yerlerinden söküldü. Tren ayrı ayrı parçalara bölündü." dedi.

Çerkezköy bakış
Tren yere vurup vurup havaya zıpladı

banner287
Çerkezköy Bakış - Trende yolcu olarak bulunan Kahveci, trende yaşanan dehşet dolu dakikaları anlattı. Trenin bir anda giderken şiddetli bir şekilde sekmeye başladığını söyledi.Sekmeyle yerinde oturan vatandaşların tavanlara çarparak savrulduğunu vurgulayan Kahveci, savrulma sırada kendisinin de camlara, çerçevelere çarpması sonucu yaralandığını aktardı.

Kahveci, trenin yan yatmasıyla camdan çıkabildiğini ifade ederek, ''Tren bir kere basket topu gibi yere vurup vurup havaya zıpladı. Koltukta oturanlar tavanlara çarptı. Koltuklar yerlerinden söküldü. Tren ayrı ayrı parçalara bölündü. Trenden aşağıya indiğimde bir kızcağızı çıkarttım. İkinciyi çıkartmaya kalktığımda benim kanamam başladı. Ters kapıdan çıktığım için giriş yapamadım. Trende çok sayıda kayıp vardı.'' diye konuştu.
Kahveci, trene birçok yolcunun Kırklareli'nin Babaeski ilçesine bağlı Alpullu beldesinden bindiğini sözlerine ekledi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306