Türker: Sağlık'ta Çorlu'ya taze kan

Kısa bir süre önce Çorlu Şifa hastanesini satın alan Özel İrmet Hospital Hastanesi, Çorlu İrmet Hospital’in resmi açılışını dün gerçekleştirdi.

Türker: Sağlık'ta Çorlu'ya taze kan
Kısa bir süre önce Çorlu Şifa hastanesini satın alan Özel İrmet Hospital Hastanesi, Çorlu İrmet Hospital’in resmi açılışını dün gerçekleştirdi. Protokolün geniş katılımı ile yapılan açılışta konuşan İrmet Hospital Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türker, hastanecilik anlayışlarında hastaları yakınları gibi gördüklerini ve tıbbi olarak ne yapılabilirse yaptıklarını ifade etti. Türker, bu anlayışları ile Çorlu’da da hizmete girdiklerinden dolayı mutlu olduklarını kaydettikten sonra, yapılan dua eşliğinde açılış kurdelesi kesildi.

Çerkezköy Bakış - Kısa bir süre önce Çorlu Şifa hastanesini satın alan Özel İrmet Hospital Hastanesi, Çorlu İrmet Hospital’in resmi açılışını dün gerçekleştirdi.
YOĞUN KATILIM
Dün saat 15:00’da yapılan açılış törenine Tekirdağ Vali Yardımcısı Tayyar Şaşmaz, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel, MHP eski Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, Ergene İlçe Emniyet Müdürü Mustafa İzzet Ersoy, Çerkezköy İlçe Müftüsü Yusuf Tuna, Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Taha Ülker, Çerkezköy Belediye Meclis Üyeleri, Muhatarlar ve çok sayıda davetli katıldı.


banner287

TÜRKER AÇILIŞ KONUŞMASINI YAPTI
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan açılış töreninin konuşmasını Özel İrmet Hospital Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Türker gerçekleştirdi. Türker yaptığı konuşmada kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür etti. Türker, “30 yıllık sağlık sektörünün içindeyiz ve 21 yıldır Trakya’ya hizmet ediyoruz. 14 yıldır da Çerkezköy’de hastane işletmeciliği yapıyoruz. 14 bin 500 metrekare kapalı alanı olan 149 yataklı, tam donanımlı büyük bir hastaneye sahibiz. Aynı kaliteyi Çorlu’ya da getirerek artık burada da hizmete devam edeceğiz. Bizim hastanecilik prensibimiz hastayı hep bir yakınımız gibi görmek, hastaya tıbbi olarak ne yapılması gerekiyorsa onu yapmaktır. Aynı prensiplerle Çorlu’da da başarılı bir işletmecili örneğini göstereceğiz.” dedi.
“HEDEF DAHA BÜYÜK BİNA”
Türker konuşmasının sonunda ise hedeflerini açıkladı. Hedeflerinin 2-3 yıl sonra daha büyük bir hizmet binasına geçmek olduklarını vurgulayan Ahmet Türker, “Trakya’nın kalbi, içinde hemen hemen her branşı, yan dalı, Onkoloji ve Tüp Bebeği barındıran bir sağlık kompleksi oluşturmak istiyoruz. Yani biz Çorlu’ya taze kan getiriyoruz.” ifadelerine yer verdi.
PROTOKOL DAVETLİLERİ KONUŞTU
Türker’in konuşmasının ardından protokol mensupları tek tek kürsüye gelerek hayırlı olsun temennilerinde bulunduktan sonra yapılan duanın ardından protokol mensupları tarafından Çorlu Özel İrmet Hospital Hastanesi’nin açılış kurdelesi kesildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2016, 20:33

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510