Türkoğlu, sınava hazırlık semineri verdi

Psikolog danışman Besim Türkoğlu, Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine akademik başarı için sınava hazırlık ve sınav kaygısı verimli ders çalışma teknikleri konulu seminer verdi.

Türkoğlu, sınava hazırlık semineri verdi

Çerkezköy Bakış - Okulun seminer salonunda düzenlenen programda, Psikolog danışman Besim Türkoğlu, akademik başarı için sınava hazırlık ve sınav kaygısı verimli ders çalışma teknikleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi. Seminer sonunda Besimoğlu, öğrencilere kazanmak istedikleri bölümleri sordu.  Geleceğin vazgeçilmez mesleği olarak tekstil olduğuna vurgu yapan Besimoğlu, ayrıca okul müdürü Murat Kıroğlu’na okulu çok beğendiğini belirterek ve meslek liselerinin olması gereken profili yansıttığını ifade etti.

banner287
ANINDA BASKI

Seminer sırasında okulun basın ve iletişim kulübü öğrencilerinin çektiği fotoğrafı, baskı bölümü öğrencileri anında tişörtte basarak seminer sonunda konuk Besim Türkoğlu’na hediye etti. Bu kadar kısa sürede, böyle bir hediye beklemeyen Besimoğlu, şaşkınlığını gizleyemedi ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.  

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 13:18

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
süleyman Beledioğlu
süleyman Beledioğlu - 4 ay Önce

Besim Türkoğlu geleceğın çok parlak...yolun açık olsun

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510