Turlin: Seçim startını verdik

İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Cemalettin Turlin, yerel seçimlere hazırlanacak kurmay kadroları belirlediklerini ve seçim startını verdiklerini açıkladı.

Turlin: Seçim startını verdik

banner287
Çerkezköy Bakış - İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Cemalettin Turlin, yaptığı yazılı açıklamada yerel seçimlere iyi hazırlanacak kurmay kadroları oluşturduklarını ve seçim startını verdiklerini ifade etti. İYİ Parti olarak çok iyi bir yönetim kadrosuna sahip olduklarını belirten Turlin, “İYİ Parti Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu ve kurucular kurulunun uzun süredir gerçekleştirdiği görüşmelerle yerel seçim öncesi sahaya inerek her kesimi temsilen gruplar halinde veya ferdi olarak kamuoyunun beklentilerini ve önerilerini raporla derleyerek seçim stratejisini oluşturması için yapılacak bu çalışmanın en verimli çalışma olacağı kararına varıldı. Bu grupların Çerkezköy halkının nabzını iyi ölçerek beklentilere cevap verecek seçim stratejisi oluşturacağına Çerkezköy İlçe Başkanlığı olarak kamuoyuna beyan ederiz.” dedi.
Turlin’in açıkladığı İYİ Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı yerel seçim hazırlık kurmay kadroları isimleri şu şekilde: Yusuf Güventürk, Melih İşcan, Meltem Keser, Ercan Nursel, Murat Yürük, Tarık Akman, Vildan Kuru, Erhan Çiftçi, Selçuk Uslu, Halime Demirel, Süleyman Düşünceli, Musa Akbulut, Ercan Yaman, Emine Ayaz, İsmail Bozdağ, Kaan Kafalı ve Kadir As.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306