Uğurlu öğrencilerden kardeş okula bayram hediyesi

Özel Çerkezköy Uğur Okulları öğrencileri, kardeş okulları olan Kızılpınar’daki 125.Yıl Ortaokulu’nda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere bayram için ayakkabı hediye etti.

Uğurlu öğrencilerden kardeş okula bayram hediyesi

Çerkezkököy Bakış - Özel Çerkezköy Uğur Okulları Okul Aile Birliği tarafından yılın son sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi. Eğitim Öğretim yılı boyunca birçok anlamlı sosyal sorumluluk projesine imza atan Özel Çerkezköy Uğur Okulları, bu kez de Hami Projesi kapsamında Uğur Ortaokulu’nun kardeş okulu olan Kızılpınar’daki 125.Yıl Ortaokulu’nda ihtiyaç sahibi öğrenciler için, bayram hediyesi olsun diye ayakkabı kampanyası başlattı.
Okul aile birliği tarafından yürütülen ayakkabı yardımı kampanyası 7-20 Mayıs tarihleri arasında devam etti. Toplanan yardımlarla alınan 210 çift spor ayakkabı ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim edildi. Teslim programına, Uğur Okulları Ortaokul Müdürü Tuğba Zenginal, Anadolu Lisesi Müdürü Kadir Reis Zenginal, 125.Yıl Ortaokulu Müdürü Uğur Hasan Tuz, kampanya sorumlusu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Selim Muren, Okul Aile Birliği Başkanı Sevilay Ayan ve Başkan Yardımcısı Ahu Demirci katıldı.
Uğur Okulları Ortaokul Müdürü Tuğba Zenginal yaptığı açıklamada, “Uğur Okulları Okul Aile Birliği olarak sosyal sorumluluk projesi kapsamında, içinde bulunduğumuz Ramazan ayının bizlerde ve öğrencilerimizde uyandırdığı yardımlaşma ve paylaşma duygularını daha da ön plana çıkarmak adına ‘Sen de bir çift ayakkabı al, bir çocuğu mutlu et!’ sloganıyla Kızılpınar 125.Yıl Ortaokulu öğrencilerine Ramazan Bayramı hediyesi olarak teslim edilmek üzere yardım kampanyası başlattık. Uğur Okulları olarak şuana kadar gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerinde bizleri yalnız bırakmayan Uğurlu velilerimize, okul aile yönetim kurulu üyelerimize ve kampanyamıza destek olan herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

banner287

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ilhan aksungur
Ilhan aksungur - 1 ay Önce

Cerkezkoy içi belediyenin mesela 3 numaraya bindim ucret var neden böyle olmaz zaten zamli calisiyonuz bide bayramda ücret var ayıptır

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510