Ülkü Ocakları’nın yeni başkanı Yazar oldu

Ülkü Ocakları Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nın başkanı değişti. İşleri gereği görevine devam edemeyecek olan Hakan Değirmenci, yerini Yavuz Kemal Yazar’a bıraktı.

Ülkü Ocakları’nın yeni başkanı Yazar oldu

Çerkezköy Bakış - İşi gereği görevine devam edemeyen Hakan Değirmenci’nin yerine, Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı’nın da onayı ile Yavuz Kemal Yazar, Ülkü Ocakları Çerkezköy Teşkilatının yeni başkanı oldu. Yaklaşık 1 yıldır görevini sürdüren Değirmenci, bayrağı Yazar’a teslim etti. Teşkilat tarafından Değirmenci’ye görev yaptığı süre boyunca verdiği emekler için teşekkür edilirken, Değirmenci, Yazar’a yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Yavuz Kemal Yazar, yaptığı açıklamada, “Ülkü Ocakları, kuruluşundan itibaren İslam ahlak ve fazileti Türklük gurur ve şuuru ile Türk gençliğini vatanına ve milletine hayırlı, gelenek ve göreneklerine bağlı birer birey olarak yetiştirmeyi amaç edinmiş çağımızın en büyük gençlik hareketidir. Davamızda zamanı ve sırası gelen herkes gibi bizlerde Allah'ın izni ve İl Başkanımızın takdirleri ile bayrağımızı daha ileriye taşıyacak ve zamanı geldiğinde devredeceğiz. İsimler gelip geçici olacak lakin davamız ilk günkü kararlılığı ve dinamikliği ile ezelden ebede kutlu yürüyüşüne devam edecektir. Türk Milletinin geleceğinin teminatı olan Ülkü Ocaklarına hizmet ederken hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacak, taşın altından gövdemizi esirgemeyeceğiz.  Bu yol Cenab-ı Allah ve onun Resulü Hazreti Peygamber (s.a.v.) yoludur. Ülkücü; İmanlı, ihlaslı, vatanına ve milletine içtenlikle bağlı, tarih var olduğundan bu yana sayısız zaferler kazanmış hatta Hz. Peygamber övgüsüne mazhar olmuş atalarının takipçisi olan örnek şahsiyettir. İnşallah Cenab-ı Allah'ın izniyle bu abide şahsiyetler burada hayat bulacaktır. 2023 yılı Lider Ülke Türkiye'sinin lider kadroları inşallah bu ocaktan çıkacaktır. Çerkezköylü hemşehrilerimizin Evlatlarını gönül rahatlığıyla Ülkü Ocaklarına göndermelerini  istiyoruz. Azim ve kararlılıkla yılmadan icra edeceğimiz görevimizin Şehrimize  hayırlı olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.”dedi.
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 15:16

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail Ağlık
ismail Ağlık - 4 ay Önce

Teşkilâtımızın her kademesinde görev almış kardeşimizin bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğine inanıyorken başarılarının artarak devamını dilerim

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510