Umut oldular

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kızılay Çorlu Kan Bağış Merkezinin iş birliği ile Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi’ne kurulan otobüs ile kök hücre ve kan bağışı toplandı.

Umut oldular

Çerkezköy Bakış - Kan, acil değil, sürekli bir ihtiyaçtır. Her gün ülke genelinde çok sayıda kişiye kan nakli gerekiyor. Kanın sürekli bir ihtiyaç olmasından yola çıkan Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi öğretmenleri, öğrencileri ve veliler tarafından ‘Bin Kişiye Umut Ol’ sloganı ile Kızılay’a kök hücre ve kan bağışı kampanyası başlatıldı. Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kızılay Çorlu Kan Bağış Merkezinin iş birliği ile de Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi’nde Kızılay otobüsü ile kök hücre ve kan bağışı toplandı.
Buradaki kan bağışı programının açılışına Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş de katıldı.
Kızılay’a burada çok sayıda vatandaş, öğretmen ve veli kan bağışında bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş de kampanyaya kan bağışı yaparak destek oldu ve tüm vatandaşları Kızılay’a kan bağışında bulunmaya davet etti.
Kan bağışı otobüsü, cumartesi ve Pazar günü Çerkezköy Belediye binası yanında kan bağışı toplamayı sürdürecek.

banner287

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510