Vedalaştı, helallik istedi

Valiler Kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, kentten ayrıldı.

Vedalaştı, helallik istedi

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, valilik binası önünde düzenlenen veda töreninde kurum müdürleriyle, mesai arkadaşlarıyla, güvenlik güçleriyle ve basın mensuplarıyla tokalaşarak vedalaştı, helallik istedi.

Görev yaptığı süre boyunca kendisinden yardımı esirgemeyen herkese teşekkür eden Ceylan, Tekirdağ'daki görev süresi boyunca kendisiyle gayret gösteren bütün çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, "Hata yapmış olduğumuz herhangi bir eksiklik varsa sizlerden helallik diliyorum. Bundan sonra da bir Tekirdağlı olarak sizlerle birlikte olacağım. Kapımızın her zaman sizlere açık olduğunu belirtmek isterim." dedi.

banner287
Her zaman bir yanının Tekirdağ'da kalacağını belirten Ceylan, şunları kaydetti: "Bundan sonra görev alacak olan çok değerli abimiz inşallah burada bayrağı en iyi şekilde alıp daha iyi yerlere götürecektir. Muş Valiliği'nden Tekirdağ Valiliğine atanan çok değerli abimiz Aziz Yıldırım beyefendi inşallah bundan sonra da burada sizlerle Tekirdağlı hemşehrilerimize hizmete devam edecektir. Bu hizmet kervanı yürüyecektir. Tekrar katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum."
Vali Ceylan ardından makam aracıyla şehirden ayrıldı.

Tekirdağ Valiliği görevine atanan Muş Valisi Aziz Yıldırım’ın ise önümüzdeki günlerde kente gelerek görevine başlaması bekleniyor. AA

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306