banner265

banner571

Vefat eden oğulları için 80 çocuğu sünnet ettirdiler

Çerkezköy’de hayırsever iş adamı Salih Yılmaz ve eşi Ayşen Yılmaz, yaklaşık 3 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden çocukları Alican Yılmaz için, ihtiyaç sahibi ailelerin 80 çocuğunu sünnet ettirdi. Toplu Sünnet Şöleni düzenleyen Yılmaz çiftinin bu davranışı büyük takdir topladı.

Gündem 11.07.2021, 15:09 Bakış Haber Merkezi
Vefat eden oğulları için 80 çocuğu sünnet ettirdiler
banner301

Çerkezköy Bakış- Veliköy Kapalı Düğün Salonu’nda düzenlenen sünnet şölenine Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Müftüsü İdris Çatmakaş AK Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Akın Yılmaz, Tekirdağ eski Milletvekili Ayşe Doğan, hayırsever Salih Yılmaz ve eşi Ayşen Yılmaz ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve sünnet olan çocukların aileleri katıldı.

MUTLU VE HUZURLU BİR ŞEKİLDE YAŞAMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Sünnet şöleninde kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Vahap Akay, “Böylesine anlamlı ve güzel bir düşünceyi hayata geçiren Yılmaz ailesine sonsuz teşekkür ediyorum. Çerkezköy’ümüzün çocuklarının sünnetini gerçekleştirdikleri ve bizleri bu anlamlı günde bir araya getirdikleri için Salih Yılmaz, Rahmi Yılmaz ve Erol Yılmaz ile kıymetli eşlerini tebrik ediyor, bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu gibi etkinliklerin artarak devam etmesini, bu birlikteliğin, beraberliğini kardeşliğimizin devam etmesini temenni ediyorum. İnşallah yüzü gülen çocuklarımızla birlikte Çerkezköy’ümüzde hep birlikte yan yana mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

80 ÇOCUK SÜNNET ETTİRİLDİ

Yaklaşık 3 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden çocukları Alican Yılmaz için, eşi Ayşen Yılmaz ile birlikte böyle bir hayır işlemeye karar verdiklerini belirten Salih Yılmaz, “80 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Sünnet kıyafetlerini aldık. Bugün de burada sünnet düğünlerini yapıyoruz. Allah kabul etsin. Bu etkinliğin düzenlenmesinde katkı sağlayan Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay’a da teşekkür ederim. İnşallah bugün sünnet düğünlerinde bir araya geldiğimiz bu çocuklar, gelecekte vatanlarına milletlerine hayırlı bireyler olurlar” diye konuştu.

ÇOCUKLARLA ÇİFTETELLİ OYNADILAR

Konuşmaların ardından protokol ile sünnet olan çocuklarımız hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra Belediye Başkanı Vahap Akay ve Yılmaz ailesi, sünnet çocukları ve aileleri ile müzik eşliğinde çiftetelli oynadı. Toplu Sünnet Şöleni’nde katılımcılara Çerkezköy Belediyesi tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Kaynak: Çerkezköy Bakış
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 16 Ekim 2021
İmsak 05:44
Güneş 07:08
Öğle 13:02
İkindi 16:12
Akşam 18:47
Yatsı 20:06
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
17°
kapalı