Yaya geçitlerinin çizgileri yenilendi

Çerkezköy Belediyesi tarafından ilçedeki tüm okulların önlerindeki yaya geçitlerinin çizgileri yenilendi.

Yaya geçitlerinin çizgileri yenilendi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi ekipleri, ilçe genelindeki okullarda çevre düzenleme çalışması yaptı. Çalışmalar kapsamında Yıldırım Beyazıt Mahallesinde bulunan Raif Dinçkök Ortaokulu’nun bahçe duvarlarının yapıldığını kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Raif Dinçkök Ortaokulu’nda yaklaşık 80 metrekare bahçe duvarı yapıldı ve üzeri tel çit ile kaplandı. Ayrıca Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresinde de yaklaşık 90 metrekarelik bahçe duvarı yapımı tamamlandı” dedi.

OKUL YOLLARINA ASFALT SERİLDİ

Fatih Mahallesi Ambardere mevkiinde bulunan okul yollarının Çerkezköy Belediyesi tarafından asfaltlandığını belirten Akay, "Fatih Mahallesi Ambardere mevkiinde bulunan Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Trakya Anadolu Lisesi yollarının altyapı ve sıcak asfalt serim yapım çalışmalarını tamamladık” ifadelerini kullandı.

YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN

Son olarak Çerkezköy genelindeki tüm okul önlerinde yaya çizgisi çalışmalarının gerçekleştirildiğini belirten Akay, ilçe genelindeki okullarda ihtiyaç duyulan bakım ve düzenleme çalışmaların yapımının Çerkezköy Belediyesi tarafından devam edeceğini sözlerine ekleyerek, “Bu vesileyle 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın başta öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz olmak üzere herkese hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Tüm öğrenci kardeşlerime sorunsuz ve başarılı bir eğitim ve öğretim yılı diliyorum” ifadelerini kullandı.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510