Yeni başkan Tuncay Üstünol oldu

Çerkezköy Kent Konseyi 18. Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Serkan Karagöz ve Tuncay Üstünol’un yarıştığı seçimde 39 oy alan Üstünol, Kent Konseyi’nin yeni başkanı olarak seçildi.

Yeni başkan Tuncay Üstünol oldu

Çerkezköy Kent Konseyi’nin 18. Olağan Genel Kurulu konsey binasında gerçekleştirildi. Başkanlık için konseyde önceden de başkanlık yapmış olan Serkan Karagöz ve geçmiş dönemde konseyde görev alan Tuncay Üstünol aday oldu. İki ismin yarıştığı seçimde 75 oy kullanıldı. Oyların 39’unu alan Üstünol, Kent Konseyi’nin yeni başkanı olarak seçildi. Karagöz; 32 oy alırken, 3 geçersiz, 1 de boş oy çıktı. Üstünol, tebrikleri kabul ederek destek veren herkese teşekkürlerini iletti.

“BEN BU SEÇİMİ VAHAP AKAY’A KAYBETTİM”

Sonuçların açıklanmasının ardından açıklamalarda bulunan Serkan Karagöz ise seçimi Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a kaybettiğini ifade etti. Karagöz, “Ben bu seçimi Tuncay kardeşime kaybetmedim. Sayın Belediye Başkanı Vahap Akay’a kaybettim ona da hayırlı olsun diyorum. Başkana nezaket ziyaretinde bulunduğumda ‘Serkan ağabey orayı yıkacağım ona göre sonradan bana bişey demeyin’ dedi. Yani daha başında buranın yıkılacağını burada hizmet verilemeyeceğini söylüyor. Böyle bir şey var mı? Her yerde Kent Konseyi başkanları adam gibi çalışıyor, hizmet ediyorlar burada hizmet edilmemesi için bu binayı da yıkıyorlar. Ali Ertem bu binayı onlar yıksın diye mi yaptı? Bina yapacaksan başka yere yap. Terbiyesizlik, kınıyorum bunları, yazıklar olsun hepsine.” dedi ve konsey binasını terk etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 19:08

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
KUDRET VAROL
KUDRET VAROL - 2 ay Önce

HAYIRLI OLSUN."ALLAH"UTANDIRMASIN!!!..

Hüseyin
Hüseyin - 3 ay Önce

Çok destek verilen vahap başkan diktatörlüğe gidiyor, tek başına hüküm sürmek istiyor. Yıkacağım, ben yaptım oldu zihniyeti ile bir daha seçilemezsin başkan. Engelliler binasına da el koyuyordu. Oldu bitti ile bu iş yürümez.

Bilge vatandaş
Bilge vatandaş @Hüseyin - 2 ay Önce

Sen diktatör görmemişsin.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510