Yeniden Refah’ta Mehmet Çakı dönemi

Yeniden Refah Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresi’ni yaptı. Kurucu İlçe Başkanı Metin Yaşar’ı aday olmadığı kongreye tek liste ile giren Mehmet Çakı başkanlığa seçildi.

Yeniden Refah’ta Mehmet Çakı dönemi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen kongreye Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu üyesi ve Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Hüseyin Küçükkeskin, Kırklareli İl Başkanı Kemal Şar, Edirne İl Başkanı Ali Yalçındağ, Erbakan Vakfı Eğitim komisyon üyesi Sami Çelen, Tekirdağ İl Başkanı Erdoğan Akyün, Tekirdağ İlçe Başkanları, Yeniden Refah Partisi delegeleri ve vatandaşlar katıldı. Kongre İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Ardından sinevizyon gösterimi yapıldı. Sonrasında ise divan kurulu üyelerinin seçilmesi ile devam etti. Ardından seçimlere tek aday olarak giren Mehmet Çakı ilçe başkanlığı görevine seçildi.

“ÇERKEZKÖY’ÜMÜZE HAYIRLI OLSUN”

Yeniden Refah Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Mehmet Çakı yaptığı açıklamada “Yeniden Refah Partisine ülke genelinde ilgi giderek artıyor. Kurmuş olduğumuz stantlarda üye sayımızı her geçen gün artırıyoruz. Bizleri bu tarihi günümüzde yalnız bırakmadınız Allah hepinizden razı olsun. Yeniden Refah Partisi Çerkezköy İlçe Başkanlığı olarak partimizi Çerkezköy’de şahlandıracağız. Kongremizin Çerkezköy’e, vatanımıza, milletimize ve islam alemine hayırlı olmasını diliyorum. Bu seçim sürecinde beni destekleyen tüm dostlarıma teşekkür ederim. Ayrıca bizlerle birlikte bu yola çıkan ve emek harcayan tüm herkesten Allah razı olsun.” dedi

YÖNETİM LİSTESİ

Çakı’nın yönetimi ise şöyle oluştu; Binnet Öztürk, Metin Yaşar, Mehmet Sungur, Hüseyin Çakmak, Dağıştan Yıldırım, Cemil Çelik, Bünyamin Sönmez, Kamuran Yaşar, Şener Çelik, Sabri Mandev, Abdullah Bilecen, Filtekin Şen, Ömer Yatkın ve Ömer Atik.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 14:59

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510