Yetkililere duyurulur!

Çerkezköy’de Mevlana İlkokuluna giden yol üzerinde süren başka bir okul inşaat şantiyesi nedeniyle dökülen taş ve toprak, öğrencilerin yürüyüş güzergâhını çamura buladı. Veliler, belediyenin buraya bir önlem almasını istedi. 

Yetkililere duyurulur!

Çerkezköy Bakış - Bağlık Mahallesi’ndeki Mevlana İlkokulunun hemen yanına, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi tarafından yeni bir okul yaptırılıyor. Yapılan okul memnuniyetle karşılanırken,  süren okul inşaatı nedeniyle öğrencilerin Mevlana İlkokuluna geçiş güzergâhından biri olarak kullanılan Küme Evler mevkii, inşattan gelen taş ve toprak nedeniyle çamur içinde. Uyum Haftası nedeniyle 1 hafta erken ders başı yapan ve bu güzergâhı kullanan öğrenciler özellikle yağmurlu havalarda sıkıntı yaşıyor ve kıyafetleri çamur içinde kalıyor.

banner287
Pazartesi günü ise 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı başlayacak ve bu güzergâhı her gün yüzlerce çocuk kullanacak. Veliler, bu sokağın çamur içinde olduğunu belirterek, belediyenin önlem almasını istedi.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
istanbul city..
istanbul city.. - 7 ay Önce

BAKIŞ GAZETESİ HABER Mİ YAPMAK İSTİYORSUNUZ..KIZILPINAR MİLLET CADDESİ..KOCAMEŞE YOLU .İSTANBUL CİTY.KONUTLARI YOLUNU YAPIN...REZALET...LİSE NİN GİRİŞ ÇIKIŞI REZALET..

Trakya lı..
Trakya lı.. - 7 ay Önce

Kızılpınar millet caddesi İstanbul city yolu..daha kötüsü.. sağolsun lar bakan yok.. nasıl belediye annamadık..

metin..
metin.. @Trakya lı.. - 7 ay Önce

rezalet...millet caddesi...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306