Yola dökülen yağ kazaya neden oldu

Çerkezköy-Çorlu yolu Lemar kavşağına dökülen ve yolu buz pistine çeviren motor yağı sürücülere zor anlar yaşattı. Birçok otomobil kazanın eşiğinden dönerken, kaygan yola Çerkezköy Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince kum döküldü.

Yola dökülen yağ kazaya neden oldu

Çerkezköy Bakış - Lemar kavşağında yola kim veya kimler tarafından döküldüğü bilinmeyen motor yağı kazaya sebebiyet verdi.

YOLDAN ÇIKTILAR

Çerkezköy’de en çok araç trafiğinin yaşandığı kavşaklardan biri olan ve aynı zamanda TIR’larında geçiş güzergahı olan Lemar kavşağına dökülen motor yağı Çerkezköy Otogarına kadar tüm yolu kayganlaştırdı. Güzergahtan geçen otomobiller kazanın eşiğinden dönerken, pek çok araçta yoldan çıkma tehlikesi yaşadı.

KAZA MEYDANA GELDİ

banner287
Vatandaşların ihbarı ile kavşağa giden trafik ekipleri kayganlaşan yolda sürücülerin daha yavaş ve dikkatli olması yönünde uyarılarda bulundu. Polisin ‘yavaş’ uyarısına rağmen bir otomobil önünde seyir halinde olan hafif ticari araca çarparak kaza yaptı.

BELEDİYE EKİPLERİ MÜDAHALE ETTİ

Durumun belediye ekiplerinin bildirilmesinin ardından Çerkezköy Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri yağ dökülen yola kum serperek kayganlaşan zeminin normale dönmesini sağladılar. Polis, KGYS kameralarından motor yağını yola döken kişi veya kişilerin bulunması için soruşturma ve araştırma başlattı. 


 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510