Yüksel’den Tekirdağ’ı sallayan paylaşım

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ’ın bir ilçe belediyesinin, doğrudan temin yoluyla belediyeye yapılan alımlarda usulsüzlük yaptığını iddia etti. Yüksel, bu konunun ise mülkiye müfettişlerince tespit edildiğini ifade etti.

Yüksel’den Tekirdağ’ı sallayan paylaşım

Çerkezköy Bakış-AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel’in sosyal medya hesabından isim vermeden CHP’li bir ilçe belediyesi ile ilgili yaptığı paylaşım kenti salladı. 

“BU NASIL BİR YÜZSÜZLÜKTÜR?”


Yüksel, iddiasıyla ilgili 2 ayrı belge de paylaşarak altına, “Öyle bir ilçe Belediye Başkanı düşünün ki; doğrudan temin yoluyla belediyeye yapılan alımları inceleyen mülkiye müfettişleri, yapılan usulsüzlükleri 53 maddeden oluşan, 21 sayfalık bir raporla tespit etmiş olsun. İçişleri Bakanlığı, müfettiş raporuna istinaden, Belediye Başkanı hakkında soruşturma izni vermiş olsun. Bu Belediye Başkanının, konuyla ilgili olarak Danıştay’a yaptığı itiraz reddedilmiş olsun. (Yani Danıştay, “Yüce Türk Adaleti’ne Git Hesap Ver!” demiş olsun.) Bunca olan bitene rağmen utanmadan, sıkılmadan milletimizin karşısına çıkarak, konuyu saptırıyor ve mağduru oynuyorsun. Bu nasıl bir yüzsüzlüktür? Utanmaz adam! Önümüzdeki günlerde milletimizin nasıl aldatıldığını, paralarının nasıl çöp edildiğini belgeleriyle tek tek anlatacağım.” notu düştü

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2018, 09:30

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510