Yüksel’den “Varan 2”

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ’ın bir ilçe belediyesinin, doğrudan temin yoluyla belediyeye yapılan alımlarda usulsüzlük yapığı ile ilgili iddialarını sürdürüyor. Yüksel sosyal medya hesabından “2. Bölüm” diye yaptığı paylaşımda belediyenin 160 bin 544 lira kamuyu zarara uğrattığını belgeleriyle ifade etti.

Yüksel’den “Varan 2”

Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel’in sosyal medya hesabından isim vermeden CHP’li bir ilçe belediyesi ile ilgili yaptığı paylaşımları sürdürüyor.Yüksel önceki gün yaptığı paylaşımda 2 ayrı belge paylaşarak altına, “Öyle bir ilçe Belediye Başkanı düşünün ki; doğrudan temin yoluyla belediyeye yapılan alımları inceleyen mülkiye müfettişleri, yapılan usulsüzlükleri 53 maddeden oluşan, 21 sayfalık bir raporla tespit etmiş olsun. İçişleri Bakanlığı, müfettiş raporuna istinaden, Belediye Başkanı hakkında soruşturma izni vermiş olsun. Bu Belediye Başkanının, konuyla ilgili olarak Danıştay’a yaptığı itiraz reddedilmiş olsun. (Yani Danıştay, “Yüce Türk Adaleti’ne Git Hesap Ver!” demiş olsun.) Bunca olan bitene rağmen utanmadan, sıkılmadan milletimizin karşısına çıkarak, konuyu saptırıyor ve mağduru oynuyorsun. Bu nasıl bir yüzsüzlüktür? Utanmaz adam! Önümüzdeki günlerde milletimizin nasıl aldatıldığını, paralarının nasıl çöp edildiğini belgeleriyle tek tek anlatacağım.” notu düşmüştü.
YENİ BELGELER YAYINLADI
Yüksel, bugün yine sosyal medya hesabından söz konusu belediyeyle ilgili belgeleriyle birlikte ‘2. Bölüm’ adı altında bir paylaşımda bulundu ve altına “Öyle bir İlçe Belediye Başkanı düşünün ki; usulsüzlükler üzerine kurduğu düzenin, kıyamete kadar devam edeceğini zannetsin. Ama gelin görün ki, Mülkiye ve Sayıştay denetçilerinin, ayrı ayrı incelemeleri ile ortaya çıkan usulsüzlükler, kendini uyanık, milletini saf zanneden başkana yargılanma yolunu açmış olsun...”notu düştü

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2018, 18:09

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510