Gündeme Bakış'ın konuğu Özcan

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Çerkezköy Bakış ve Kapaklı Bakış Gazetesi'nin ortak canlı yayına katılacak. Saat 19.00'da başlayacak canlı yayında Özcan, hükümet yatırımlarını anlatacak, soruları cevaplayacak ve gündeme dair değerlendirmelerde bulunacak.

Gündeme Bakış'ın konuğu Özcan

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Bakış ve Kapaklı Bakış Gazetesi gündeminin nabzını tutmaya devam ediyor. Gazeteci Mehmet Akif Aldoğan ve Fırat Keskinkılıç’ın hazırlayıp sunduğu Bakış Gazetesinin sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanan “Gündeme Bakış” programının konuğu AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan olacak.

SORULARI CEVAPLAYACAK

Aldoğan ve Keskinkılıç’ın sorularını yanıtlayacak olan Özcan, Çerkezköy ve Kapaklı başta olmak üzere hükümetin yaptığı ve yapacağı yatırımlarını anlatacak, gündeme dair değerlendirmelerde bulunacak.
Gündeme Bakış, 15 Eylül Çarşamba günü saat 19.00’da başlayacak. Canlı yayını https://www.facebook.com/cerkezkoybakis/ ve https://www.facebook.com/kapaklibakis adresinden takip edebilir, Özcan’a sorularınızı yöneltebilirsiniz.