Yaklaşık 2 yıldır Çerkezköy’de güzellik ve estetik alanında verdiği profesyonel hizmetleriyle sektörde öne çıkan Dilşah Çatkı Güzellik Merkezi'nin işletmeciliğini de girişimci iki kardeş yapıyor. 35 yaşındaki İsa Çatkı ve 33 yaşındaki Dilşah Çatkı, Dilşah Çatkı Güzellik Merkezi ile güzellik alanında hizmet havuzunu her geçen gün genişletirken öte yandan kalıcı dövme isteyenlerinde ilk tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

BİRÇOK ALANDA PROFESYONEL HİZMET

Dilşah Çatkı Güzellik Merkezi, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, ipek kirpik gibi alanında profesyonel personellerle üst düzey hizmet vermek için çalışıyor. Haliyle Çerkezköylü kadınların da güzellik alanında başvuracakları ilk yer haline geliyor.

“ÇERKEZKÖY’DE GÜZELLİK ALANINDA AKLA İLK GELEN İŞLETMELERDEN BİRİ OLDUK"

Çerkezköy’de kirpik ve kalıcı makyaj sektöründe tek erkek uzman olan İsa Çatkı, sektöre giriş hikayesinden bahsederken, yaptıkları hizmetlerden de bahsetti. İsa Çatkı, “Güzellik merkezimiz 2 yıldır hizmet vermekte, ben de yaklaşık 9 aydır bu sektördeyim. Kız kardeşim bu sektörde çalışıyor. Bende bu sektörde çalışmak istediğimi konuşup, ipek kirpik alanında gerekli eğitimlerimi alıp işe başladım. Çevreden de olumlu tepkiler aldıktan sonra işlemlerimiz sevildi ve tutuldu. Şu an da hala sevilmekte. Çerkezköy’de güzellik alanında akla ilk gelen işletmelerden biri olduk.” dedi.

“UZMANLARIMIZ İSE HEPSİ ALANINDA PROFESYONEL İNSANLAR”

Çalışma alanlarından bahseden Çatkı, “Çeşitli bir çalışma havuzumuz var. Güzellik salonumuzda lazer epilasyon, kalıcı makyaj, ipek kirpik hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra, diğer salonlardan farklı olarak, salonumuzda kalıcı dövme hizmeti de veriyoruz. Uzmanlarımız ise hepsi alanında profesyonel insanlar.” diye konuştu.

"DANIŞANLARIMIZLA DAHA ÇOK DOST, ARKADAŞ İLİŞKİSİ KURUYORUZ"

Hijyen konusunda taviz vermediklerini belirten ve müşterileri ile olan yakın ilişkilerinden bahseden Çatkı, “Herkesin de bildiği gibi güzellik sektöründe hijyen çok önemli, müşterileri memnuniyeti çok önemlidir. Bizler de bunu en üst seviye de tutuyoruz, danışanlarımızla da daha çok dost, arkadaş ilişkisi kuruyoruz. Bizim reklamlarımızı daha çok danışanlarımız yapıyor. Bir kere gelip memnun kalıp giden danışanlarımız ile, 2 yıldır büyüyoruz ve büyümeye de devam ediyoruz. Merak edenler salonumuza gelip bizzat görebilirler. Bizlerle tanışıp bilgi alabilirler.” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Tuba TURHAN

gs3

gs4

gs2