Gazze Haberleri

gazze haberleri ve güncel gazze gelişmeleri, gazze ile ilgili tüm video, gazze fotoğrafları ve gazze haberleri Çerkezköy Bakış | Güncel Tekirdağ Haberleri sitemizde


Genel

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, İsrail saldırıları altındaki Gazze'de sürdürdüğü insani yardımlarıyla on binlerce kişiye destek oldu.

Genel

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı ile "Kuwait Society for Relief"in ortak hazırladığı, İsrail'in saldırısı altındaki Gazze için...

Genel

Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu'na (UNICEF) ait yardım aracı, Gazze'ye yardım götürdüğü esnada bombaların hedefi oldu.

Genel

Bilecik'te sivil toplum kuruluşları ve dernekler ile vatandaşlar, İsrail'in Gazze'deki saldırılarına tepki gösterdi.

Gündem

Gazze’de sağlık ve koruyucu hizmetler sunan Dünya Doktorları, bölgede açlığın bir felakete dönüşmekte olduğunu vurguladı.

Genel

Ankara Filistin Dayanışma Platformu üyeleri, İsrail'in Gazze'de devam eden saldırılarını protesto etmek için yürüyüş düzenledi.

Genel

Ünlü oyuncu Ecem Erkek'in Altın Kelebek ödül töreninde yaptığı konuşma olay oldu. Konuşmasında söylediği sözlerle sosyal medyada hem destek hem...

Dünya

Türkiye’de,  İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları dolayısıyla 3 günlük milli yas ilan edildi.

Çerkezköy

Çerkezköy’de bir araya gelen vatandaşlar, İsrail'in Gazze'deki el-Ehli Baptist Hastanesi saldırısında yaşamını yitirenler için gıyabi cenaze namazı kıldı.

Genel

İsrail ordusu ile Hamas ve Filistinli gruplar arasındaki çatışmalar "sınırlı" olarak sürüyor.