Halk Toplantısı Kızılpınar Gültepe Mahallesinde yapıldı

Koronavirüs salgını nedeniyle bir süre ara verilen ve kontrollü sosyal yaşam ile yeniden başlayan halk toplantıları devam ediyor. Bu kapsamda, Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Ekim Ayı Halk Toplantısını Kızılpınar Gültepe Mahallesi'nde gerçekleştirdi.

Halk Toplantısı Kızılpınar Gültepe Mahallesinde yapıldı

Çerkezköy Bakış -Toplantıya, Kaymakam Atilla Selami Abban’ın yanı sıra, Çerkezköy Belediye Başkan Vekili Mehmet Şahin Yılmaz, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jan. Asb. Kd. Bçvş. Serkan Yörükoğlu, İlçe Emniyet Müdür Vekili Tayfun Şerifoğlu, İlçe Yazı İşleri Müdürü Muteber Kuralay, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nuray Koç ve Kızılpınar Gültepe Mahalle Muhtarı Seyithan Kaya katıldı.

MASKE, SOSYAL MESAFE VE HİJYEN UYARISI

Burada, vatandaşların sorun ve önerileri dinlenerek, sorunların çözümü konusunda nelerin yapılabileceği vatandaşlara anlatıldı. Kaymakam Abban, toplantıda koronavirüs tedbirleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyma konusunda vatandaşların biraz daha hassasiyet göstermelerini istedi ve toplantıya katılımlarından dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti.