Haluk Levent koronaya yakalandı

Çerkezköy Belediyesi 3. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda düzenlenen konserde sahne alan ünlü şarkıcı Haluk Levent'in koronavirüs (kovid-19) testi pozitif çıktı.

Haluk Levent koronaya yakalandı

Çerkezköy Bakış- 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Kentpark’ta düzenlenen konserde sahne alan ve binlerce Çerkezköylüye unutulmaz bir konser veren Haluk Levent, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, koranavirüs (kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Haluk Levent, açıklamasında, “Canlarım, bugün Moskova’da Rus Kızıl Ordusuy provalar yapacaktım Cumhuriyet Marşlarıyla ilgili. Biliyorsunuz gelecek ay konserlerim var Rus Kızıl Ordusuyla ama olmadı, gidemedim Moskova’ya. Çünkü dün yaptırdığım PCR testi pozitif çıkmış; ben de inanamıyorum yani şaşkınlık içerisindeyim; çünkü hiçbir belirtisi yok, hiçbir şey yok. Yani kovid olmadığıma yemin edebilirim ama ispat edemem. Bu nedenle birkaç gün dinlenmem gerekecek. Doktor iki kez aşı olduğumdan böyle sağlıklı ve hafif atlattığımı söylüyor. Ama ben hafif neyi atlatıyorum onu da bilmiyorum. Dediğim gibi hiç değişen bir şey yok. Ama yine de birkaç gün konserlerim var onlar ertelenecek. Sizlerle paylaşmak istedim. Ahbap faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu şekilde zoom toplantılarına giriyorum keyifli keyifli.” ifadelerini kulandı.