Hayalini gerçekleştirip, kendi işyerini açtı

Çerkezköy'de 2 çocuk annesi 37 yaşındaki Duygu Yamen, hayalini gerçekleştirerek 'Duygu'nun Mutfağı' adını verdiği işletmesini hizmete açtı. Burada ev yemeklerinin yanı sıra pasta, börek ve poğaça gibi ürünler ile müşterilerinin damağına hitap edecek.

Hayalini gerçekleştirip, kendi işyerini açtı

Çerkezköy Bakış - Duygu Yamen, yaklaşık 2 yıl önce işini bırakıp evde ev yemeklerinin yanı sıra börek, poğaça gibi ürünleri evinde yapmaya ağırlık verdi. Bu sırada ev ekonomisine katkı sağlayan Yamen, verdiği emeklerin ardından hayalini kurduğu işletmeyi açmaya karar verdi.

Cumhuriyet Mahallesi Melisa Sokak üzerinde işletmesini açan Yamen, müşterilerine sulu ev yemeklerinden, poğaça, kurabiye, pasta gibi hamur işleri ile tatlı çeşitlerine kadar her türlü lezzeti sunarken, talebe göre paket servisi hizmeti de veriyor.
Yamen, “Daha önce farklı sektörlerde çalıştım. Çalıştığım zamanlarda evde de hamur işleri yaparak ikramlık olarak eşe dosta sunmaya başladım. Daha sonra aileme katkı olsun diye evden sipariş aldım. Çevremden aldığım pozitif enerjiyle kendi işletmemi kurmaya karar verdim. Dışarıdan sipariş almaya devam ediyorum” dedi.