Hayırseverlerin desteği bekleniyor

Çerkezköy'de temeli geçtiğimiz yıllarda atılan ve dış cephesi tamamlanan Rahmet Vakfı Çağrı Kuran Kursu'nun tamamlanarak ibadete açılması için hayırseverlerin desteği bekleniyor.

Hayırseverlerin desteği bekleniyor

Çerkezköy Bakış - Ambardere mevkisinin girişinde yapılan ve kaba inşaatının yanı sıra dış cephesi, bahçe düzenlemesi biten, mescit kısmı ise tamamlanarak cemaatin hizmetine açılan Rahmet Vakfı Çağrı Kuran Kursu’nun tam kapasite cemaate hizmet verebilmesi için bazı eksikliklerini tamamlanması gerekiyor.

MESCİT KISMI TAMAMLANARAK HİZMETE AÇILDI

Maddi sıkıntılar nedeniyle üst katlar tamamlanamadı. Bunun için hayırseverlerden destek bekleniyor.
Rahmet Vakfı Çağrı Kuran Kursundan yapılan açıklamada, “Çerkezköy Ambardere girişinde yükselen, geleceğe ışık tutacak hafız ve hocaların yetişeceği Rahmet Vakfı Kuran Kursu tamamlanmak için hayırseverlerin yardımına ihtiyaç duyuyor. Kursumuzun dış cephesi, bahçe düzenlemesi tamamen bitmiş, Mescit kısmı tamamlanarak cemaate hizmete açılmıştır. Üst katların tamamlanarak talebelerimizi biran evvel içerisine alabilmemiz için desteklerinizi bekliyoruz.” denildi. Destek olmak isteyenlerin 0541 226 8516 numaralı telefon numarasına oluşabileceği ve TR21 0020 5000 0974 2824 8000 01 İban nolu hesaba bağış yapabileceği ifade edildi.