Hem öğrendiler, hem eğlendiler

Çerkezköy Müjgan-Serkan Karagöz Anaokulu öğrencileri dramatik etkinlikler dersi kapsamında Pera Villa Pastanesi imalathanesini ziyaret etti. Ustalarla birlikte börek ve pasta yapan minik öğrenciler, hem öğrendi, hem eğlendi.

Hem öğrendiler, hem eğlendiler

Çerkezköy Bakış- Dramatik etkinlikler dersi kapsamında Müjgan-Serkan Karagöz Anaokulu öğrencileri Pera Villa Pastanesi imalathanesini ziyaret etti.

Ziyarette öğrencilere hayırsever Müjgan Karagöz ile Okul Müdürü Didem Turkut da eşlik etti.  Minik öğrenciler, Pera Villa Pastaneleri İşletme sahibi Şahin Aktürk tarafından karşılandı. Minik öğrenciler imalathane girişinde gerekli dezenfektan ürünlerini kullanarak imalathaneye girerken, imalathane içerisinde çalışan ustaları meraklı gözlerle izledi. Ürünlerin nasıl yapıldığını işin ustalarından öğrenen minik öğrenciler, ustalara zaman zaman yardım etti. Burada öğrencilere pasta ve meyve suyu ikram edildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Hayırsever Müjgan Karagöz, “Müjgan Serkan Karagöz Anaokulu olarak dramatik etkinlikler dersimizde Pera Pastanesi’nde pasta ve börek yaparak ve nasıl yapıldığını öğrenerek uygulamalı olarak öğrendik. Pera Pastanesi sahibi Şahin Aktürk’e ve ekibine güzel ev sahipliği için şahsım ve çocuklarım adına çok teşekkür ederim” dedi.