Hemzemin geçit bariyeri parçalandı

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü yolu üzerinde bulunan hemzemin geçitteki bariyer askeri araç geçişi sırasında parçalandı.

Hemzemin geçit bariyeri parçalandı

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü yolu üzerinde bulunan hemzemin geçitteki bariyer askeri araç geçişi sırasında parçalandı. Aynı esnada kırılan bariyeri fark etmeyen sürücüler hemzemin geçitten geçmeye çalışırken yük treni de aynı sırada raylar üzerinden geçişini tamamladı.

Çerkezköy Bakış - Hemzemin geçit bariyeri askeri aracın üzerine kapanması ile parçalandı.
KONTROL DAHİ ETMEDİ
Olay dün saat 11:30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye yük treni geçişi için bariyerler kapanırken, iddiaya göre askeri birlik aracı yoluna devam etti. Bu sırada kapanan bariyer, askeri aracın üzerine kapanmaya başladı. Askeri aracın ilerlemesi ile beraber bariyer parçalandı.

BÜYÜK TEHLİKE ATLATILDI
Aynı esnada kırılan bariyeri fark etmeyen sürücüler hemzemin geçitten geçmeye çalışırken yük treni de aynı sırada raylar üzerinden geçisini yaptı. Meydana gelen olayın ardından Tren garı çalışanları bariyerin parçalanmasını kamera kayıtlarından incelerken, bir diğer ekip de kırılan bariyeri sökerek yenisini yerine taktılar.