Hız kesiciler serildi

Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, araçların hızını kesmek için Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Kartal Sokak ve Fatih Mahallesi Aydoğdu Sokak üzerine yüksek asfalt serilerek kasis yaptı.

Hız kesiciler serildi

Çerkezköy Bakış - Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerin ilçenin muhtelif noktalarında yol yapım ve onarım çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Ekiplerimiz son olarak Öztrak Caddesi üzerinde yolun bozulan noktalarında asfalt onarım çalışmalarını tamamladı. İhtiyaç duyulan noktalarda yol ve kaldırım onarım çalışmalarımız devam edecektir” dedi.
 

İKİ SOKAKTA KASİS YAPILDI

İlçedeki bazı cadde ve sokaklarında zaman zaman sürücüllerin aşırı hız yapmaları nedeniyle yayaların güvenliğinin tehlikeye girdiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Vahap Akay, “Araçların aşırı hız yapmalarının önüne geçilmesi amacıyla bazı noktalara yol kasisleri yapıyoruz. Ekiplerimiz bu kapsamda Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Kartal Sokak ve Fatih Mahallesi Aydoğdu Sokak üzerinde kasis yapım çalışmalarını da tamamladı” ifadelerini kullandı.

Yorumlar 3
bilgisiz 31 Mart 2017 10:34

Canım kardeşim bir şey bilemeden yorum yapmak ne kadar kolay değil mi? O iş trafik polisinin işi öğrenmiş oldun sayemde. Bir teşekkürü hakettim sanırım :)

Yusuf 30 Mart 2017 12:51

Sanki hızlı gitmeye yol varda kasis yapmışlar.Siz resmen insanlarla dalga geçiyorsunuz.

Mehmet Ali 29 Mart 2017 19:32

İlk önce belediye trafik zabıta ekipleri mahalle arasında güzergah ihlali yapan personel taşıması yapan araçların girmesini engellesin ler.....