Hızlandırma programının kayıtları başladı

Açı Özel Öğretim Kursu, pandemi sürecinden sonra Milli Eğitim Bakanlığı'nın genelgesi ile yüz yüze eğitime başladı. Açı Özel Öğretim Kursu kurucularından Yasemin Çokor, hızlandırma programının kayıtlarının başladığını ifade etti.

Hızlandırma programının kayıtları başladı

Çerkezköy Bakış- Öğrencilerin heyecanı ve hırsları ile çok verimli şekilde eğitim öğretime başladıklarını belirten Açı Özel Öğretim Kursu kurucularından Yasemin Çokor, tüm olumsuz şartlara rağmen bu yıl da öğrencilerinin yapacağı dereceler ve yerleşecekleri bölümler ile bölgenin en iyi sonucunu çıkaracaklarını ifade etti.
Çokor, “Okulların eğitim öğretime tam olarak başlayamaması, 2019/2020 ikinci yarıyılı 2020/2021 birinci yarıyılı konularında oluşan eksiklikten oluşan ihtiyaç ve virüs dolayısıyla oluşan belirsizlik ortamında herhangi bir kurumu tercih etmeyen ama bu konuda desteğe ihtiyacı olan öğrencilerimiz için fırsat olarak 1 Mart- 26 Haziran arasında Üniversite hazırlık için bir YKS hızlandırma programı hazırladık.” dedi.
Hızlandırma programının kayıtlarının 1 Şubat 2021 tarihinde başladığını belirten Çokor, “Açı Özel Öğretim Kursunun alanında uzman kadrosu, 50 yılı aşkın tecrübesi, rehberlik alanındaki hizmeti, etkili soru çözüm saatleri ve yayın kalitesinden faydalanmak isteyen öğrencilerimizi bilgi almak için kurumumuza bekliyoruz." dedi. 
Kurumda yapılacak deneme sınavları ile öğrencilerin Türkiye geneli seviyelerinin tespitinin öğrencilerin motivasyonu ve eksiklerini doğru tespit ederek verimli çalışması açısından YKS yolculuğunda önemli bir yer teşkil ettiğini ifade eden kurum Rehber Öğretmeni Türker Küçükkısa, öğrencilerin bu yolculukta ihtiyacı olan her şeyi sağladıklarını ifade ederek bu son dört ayın geleceklerinin şekillenmesinde son viraj olduğunu belirtti.