Hoşgeldiniz Kaymakam bey...

2013 yılı Kaymakamlar kararnamesiyle Çerkezköy Kaymakamlığı’na atanan Metin Kubilay’ı göreve başladığı saatlerde makamında ziyaret ettik ve hayırlı olsun temennisinde bulunduk.
Kaymakamlık makamının  sekreteryasında kısa bir molanın ardından Kaymakam Bey’in makamına girip tanışma faslına başladık.
Tanışma sohbetimiz esnasında Metin Kubilay Beyefendi için kendi kendime, Çerkezköy sonunda aradığı Kaymakamı buldu dedim.
Görev yapmış olduğu yerlerde birçok projede ismi olan bir Kaymakam.
Kendisini heyecanla dinledik. Kendisi Çerkezköy’e gelmeden evvel biz kendisi hakkında ve çalışmaları hakkında bilgiler edindik, kendisiyle atandığı gün sabah telefonla görüştük hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.
Kendisinde sıcak ve güler yüzlülüğü ile insanı birden ısıtan bir yaklaşım gördüm...
Sohbetimiz esnasında, “Gayet güzel bir ilçeyle karşılaştım ve inşallah hayırlı hizmetlerimiz olur. Çerkezköyümüze hep birlikte, birlik ve beraberlik içinde hayırlı hizmetler yapmak bizlere nasip olur. Bu anlamda öncelikle ilçeyi tanıyacağım ve daha sonra sizinle kapsamlı konuşma imkanımız olacak.  Siz  de kamu görevi yapıyor vatandaşlarımıza doğru haber ulaşması bakımından büyük bir emek harcıyorsunuz. Görev yaptığım bölgelerde basın mensuplarıyla sevgi ve saygıya dayalı olarak iyi ilişkiler içinde olduk. Hizmetlerimizi, sizlerin katkılarıyla vatandaşlarımıza duyuracağız” diyor.
Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, daha önce bu bölgeye hiç gelmediğini ifade ediyor ve diyor ki, Çok güzel bir ilçe ile karşılaştım. Sizi ziyarete de geleceğim diyor.
Bu sohbetten çıkardığımız sonuç şu: Çerkezköy kaybetmez ise aradığı Kaymakam’ı buldu.
Umarım, İlçemizdeki görev süreniz boyunca bu YÖRE'nin çehresinin değiştirir, İlçe insanının da yaşadıkları ilçedeki değişimi fark edecekleri ve mutluluk duyacakları örnek çalışmalar yapmış olmanın huzuru içerisinde sizleri yeni görev yerinize yolcu ederiz...

Yeni görev yeriniz olan Çerkezköy’e gelişiniz hayırlı olsun. Tekrar Hoşgeldiniz diyorum.
YORUM EKLE
YORUMLAR
biz de öyle umuyoruz
biz de öyle umuyoruz - 6 yıl Önce

biz de kaymakam beyin çerkezköye yararlı olmasını umuyoruz.

vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

sayın kaymakama başarı dileklerimle;milli eğitime projeksiyon tutmasını dilerim.

banner265

banner479

banner306

banner510