İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

Tekirdağ İl Koordinasyon Kurulu 2022 yılı 2. Dönem Toplantısı, Vali Aziz Yıldırım başkanlığında Valilik YİKOB Toplantı Salonu'nda yapıldı.

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

Çerkezköy Bakış - Toplantıya Vali Aziz Yıldırım’ın yanı sıra Vali Yardımcısı YİKOB Başkanı Murat Eren, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, kurum müdürleri, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Mahmut Çelik katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Yıldırım; “Bu dönemki toplantımız; yatırımların hızlanarak devam edeceği bir dönemde yapılmaktadır. Bu açıdan dönem içinde karşılaşılacak muhtemel aksaklıkların ve koordinasyonu gerektiren konuların yatırımcı kuruluşlarımızca bugün dile getirilerek çözülmesi sağlanacaktır. İlimizde toplam 358 proje mevcuttur. Bu projeler bir kısmı tamamlanmış, bir kısmı ihale aşamasında, bir kısmı ise devam etmektedir. Toplantımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Vali Yıldırım’ın konuşmasının ardından Bölge Müdürlükleri yatırımlar hakkında sunum yaptı.

Ardından 2022 Nisan dönemi Koordinasyon Kurulu kararları değerlendirildi. Akabinde 2022 yılı 2. Dönem yatırımlarının izleme ve değerlendirme çalışmaları görüşüldü.

Toplantı talep ve önerilerin sunulmasının ardından sona erdi.