İl üçüncüsü oldu

Çerkezköy Recep Arif Gabralı İlkokulu öğrencisi Çağan Çeken, Tekirdağ İl Milli Eğitim tarafından yürütülen "Akıl ve Zek Oyunları" il finalinde Mangala kategorisinde il üçüncüsü oldu.

İl üçüncüsü oldu

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ İl Milli Eğitim tarafından yürütülen "Akıl ve Zekâ Oyunları" il finali Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde düzenlendi.

Çerkezköy’de düzenlenen akıl ve zeka oyunları turnuvalarında ilçe birincisi olarak Tekirdağ'da düzenlenen müsabakalara katılan Recep Arif Gabralı İlkokulu öğrencisi Çağan Çeken, Mangala kategorisinde il üçüncüsü olarak madalya almaya hak kazandı.  

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Geçtiğimiz ay ilçemizde düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları turnuvalarında ilçe birincisi olarak Tekirdağ'da düzenlenen müsabakalara katılan Recep Arif Gabralı İlkokulu öğrencisi Çağan Çeken, Mangala'da il üçüncüsü olarak madalya almaya hak kazandı. Çalıştırıcı öğretmenleri Ferhat Sarı ve Seçil Kiye ile öğrencimiz Çağan Çeken'i tebrik eder, başarılarının devamını dileriz” denildi.