İlk İftar Sofrası Pınarça Mahallesi'nde kuruldu

Kapaklı Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif'in gelişi ile birlikte gönül sofraları kurmaya başladı. İlk iftar sofrası Pınarça Mahallesinde kuruldu.

İlk İftar Sofrası Pınarça Mahallesi'nde kuruldu

Çerkezköy Bakış - 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in gelmesi ile beraber Kapaklı Belediyesi, vatandaşlarla gönül sofralarında bir araya geliyor. 

Bu yıl Ramazan ayının ilk iftar sofrası Pınarça Mahallesi’nde kuruldu. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Belediye Başkan Yardımcıları ve meclis üyelerinin de katıldığı iftar organizasyonunda yüzlerce Pınarçalı bir sofrada buluştu.

HER MAHALLEMİZDE GÖNÜL SOFRASI KURULACAK

İftar sonrası konuşan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, ilk iftar programını Pınarça’da yaptıklarını ardından da tüm mahallelerde vatandaşlarla bir araya geleceklerini söyledi. Ramazan’ın kardeşlik, hoşgörü ve paylaşmak olduğunu ifade eden Başkan Çetin, tüm hemşehrilerin Ramazanlarını tebrik etti.

KURULACAK GÖNÜL SOFRALARI

Kapaklı Belediyesi tarafından kurulacak iftar sofraları, 7 Nisan Perşembe günü Atatürk Mahallesi Kapaklı Belediye Ortaokulu bahçesinde, 13 Nisan Çarşamba günü Cumhuriyet Mahallesi Vatan Caddesi, 15 Nisan Cuma günü Yanıkağıl Mahallesi muhtarlık önü, 17 Nisan’da Bahçeağıl Mahallesi muhtarlık önü, 19 Nisan’da Karlı Mahallesi muhtarlık önü, 21 Nisan’da Uzunhacı Mahallesi muhtarlık önü, 24 Nisan’da Karaağaç’ta Şehit Kadir Dadaş Parkı, 26 Nisan’da Bahçelievler Mahallesi Halide Edip Adıvar Caddesi, 28 Nisan’da eski belediye meydanı, 30 Nisan’da da Kazak Gölü Mesire Alanı.