İndirim protokolü imzalandı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ile Atamer Göz Hastanesi arasında işbirliği anlaşması imzalandı. Protokol kapsamında oda üyeleri ve aileleri hizmetlerden indirimli olarak faydalanacak.

İndirim protokolü imzalandı

Çerkezköy Bakış- Öztrak Caddesi üzerinde faaliyet gösterecek olan Atamer Göz Hastanesi, açılış için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu kapsamda ilçenin tek göz hastanesi olan Atamer Göz Hastanesi, Çerkezköy’ün yanı sıra yakın komşu ilçeler Kapaklı, Saray, Çorlu ve Silivri’nin de göz sağlığı merkezi olacak.
Hastane yönetimi, kurumlarla da protokol imzalıyor.
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, Hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ertin’i makamında ağırladı. Burada iki kurum arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında ÇTSO üyeleri ve aileleri, Atamer Göz Hastanesi’nin hizmetlerinden indirimli olarak faydalanacak. Kozuva ve Ertin, anlaşmanın hayırlı olmasını diledi.

Yorumlar 1
Çerkezköy lü 26 Ekim 2020 16:11

ÇTSO' nun mu reklamını yapıyorsunuz yoksa göz hastanesinin mi? Bize ne bu anlaşmadan, kendi üyelerine mesaj atıp bildirsinler. Başka yapacak haber bulamıyorsanız bırakın bu işi.