İnfinity Kafe-Restoran açıldı

İçerisinde Dünya Mutfağından birçok tadı da barındıran İnfinity Kafe – Restoran'ın açılışı Cumhur İttifakı AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva'nın katılımı ile yapıldı.

İnfinity Kafe-Restoran açıldı

Çerkezköy Bakış - Kafe, Restoran, Nargile bölümlerinin yanı sıra Dünya Mutfağından birçok tadın da yer aldığı İnfinty GMKP Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde Vatan Bilgisayar’ın yanında hizmete açıldı. İşletme Sahipleri Sabri Polat ve Can Sözüpişkin, “Çerkezköy’e fark katacak bir işletme ile vatandaşlarımızın karşısındayız. Güzel ve İddialı bir işletme ile burada Çerkezköy halkına hizmet etmek istiyoruz. Dünya Mutfağından birçok yemeğin yanı sıra Van, Karadeniz, Ege kahvaltılarının da çok iddialıyız. Teras katı da olan işletmemiz de aile konseptine de önem veriyoruz. Vatandaşlar, özel organizasyonlarını da burada gerçekleştirebilecekler. Aşçılarımız İstanbul’dan geldi ve tam 28 personelle vatandaşlarımızın hizmetindeyiz.” dedi.
Açılışta konuşan Kozuva, “Böyle güzel bir mekanı Çerkezköy’e kazandıran kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Böyle yerlerin artarak devam etmesini istiyoruz. İki kardeşimize hayırlı, bol kazançlar diliyorum” dedi.