İntiharın altından yalnızlık çıktı

Geçtiğimiz hafta içinde yaşanan intihar olayının arkasından yalnızlık çıktı.

İntiharın altından yalnızlık çıktı

Geçtiğimiz hafta Atatürk Viyadüğünden Çorlu Deresi’ne atlayarak intihar eden Nazmi Gül’ün ölümünün altından yalnızlık çıktı. Psikolojik sorunlarının olduğu öğrenilen 28 yaşındaki Nazmi Gül’ün bir süredir ailesinden ayrılarak pansiyonda tek başına kaldığı ve psikiyatrik ilaçlar kullandığı öğrenildi.

Çerkezköy Bakış - Geçtiğimiz hafta içinde yaşanan intihar olayının arkasından yalnızlık çıktı.

İNTİHAR ETMİŞTİ

Geçtiğimiz hafta Cuma günü yaşanan olayda Atatürk Viyadüğünden Çorlu deresine atlayan 28 yaşındaki Nazmi Gül ölü bulunmuştu. İlk izlenimlerde kendisinin atladığı kanısına varılan olayda daha sonra intihar mı, yoksa cinayet mi soruları akıla gelmişti.

YALNIZLIK ÇIKTI

Şüpheli ölümün ardından Nazmi Gül’ün psikolojik sorunlarının olduğu öğrenildi. Bulgaristan’ın Varna İlçesinden Çerkezköy’e 2006 yılında gelen Nazmi Gül’ün ailesinin de 2002 yılından bu yana Gazi Osmanpaşa Mahallesi’nde ikamet ettiği öğrenildi. Annesi ile yaşayan Nazmi Gül’ün uzun bir süredir de annesinden ayrılarak pansiyonda kaldığı öğrenilirken, intihar ettiği gece annesi ile tartışma yaşadığı bilgisine ulaşıldı.
Psikolojik sorunlar yaşayan ve ilaç tedavisi gören 28 yaşındaki Nazmi Gül’ün intiharıyla ilgili Çerkezköy Cumhuriyet Savcılığı’nın başlattığı soruşturma devam ediyor.