İtfaiye ekiplerinden Ali Eymen'e duygulandıran sürpriz 

Kapaklı Karaağaç'ta yaşayan ve doğuştan bedensel engeli bulunan Ali Eymen Yıldırım'ın en büyük hayalini Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Çerkezköy İtfaiye İstasyonu görevlileri doğum günüde gerçekleştirdi. İtfaiyecileri çok seven Ali Eymen, 7. yaşını itfaiyeci abileriyle birlikte kutladı.

İtfaiye ekiplerinden Ali Eymen'e duygulandıran sürpriz 

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy İtfaiye İstasyonu’nda görevli ekiplerin Kapaklı Karaağaç’ta gittikleri bir yangın sırasında yanlarına Ali Eymen Yıldırım’ın ağabeyi Ali Kemal Yıldırım geldi. Yıldırım, Ali Eymen’in itfaiyecileri çok sevdiğini belirterek, kardeşinin doğum günü için itfaiye ekiplerinden destek istedi.

İTFAİYE İSTASYONUNDA DOĞUM GÜNÜ

Ali Eymen’in hayalini gerçekleştirmek isteyen itfaiye ekipleri, onun isteğini geri çevirmedi. Yapılan hazırlıkların ardından Ali Eymen doğum gününde babası tarafından Çerkezköy İtfaiye İstasyonu’na getirildi. Burada Ali Eymen’in doğum gününü kutlayan itfaiye ekipleri, Ali Eymen’e itfaiye kıyafeti hediye etti. Doğum günü kutlamasının ardından Ali Eymen, ekipler ile birlikte itfaiye aracına binerken, telsizden anons da geçti.

Daha sonra ekiplerle birlikte hortum da kullanan Ali Eymen’in mutluluğu gözlerinden okundu.