Kaçak sigara imalathanesine baskın

Çerkezköy'de jandarma ekipleri kaçak sigara imalathanesine dönüştürülen eve operasyon yaptı. Baskında , 52 kilogram kıyılmış tütün, 2 bin 100 adet kıyılmış tütün ile doldurulmuş içime hazır makaron, 25 bin  adet boş makaron ve 34 adet kesilmiş bandrol ele geçirildi.

Kaçak sigara imalathanesine baskın

Çerkezköy Bakış- Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Çerkezköy İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplere, suç ve suçluyla mücadele çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
 

SUÇÜSTÜ YAKALANDI
 

Ekipler, Bağlık Mahallesindeki E.K isimli şahsın ikamet ettiği evde kaçak olarak sigara imal ettiği belirlendi. Bunun üzerine jandarma ekipleri eve baskın yaptı. Evde yapılan arama sonucunda şahıs   sigara sarma makinesi ile çalışırken suçüstü yakalanmıştır. Atölyeye çevirdiği oda içerisinde piyasa

değeri 40 bin TL olan tam otomatik sigara sarma makinesi, kompresör, 52 kilogram kıyılmış tütün, 2 bin 100 adet kıyılmış tütün ile doldurulmuş içime hazır makaron, 25 bin adet boş makaron ve 34 adet kesilmiş bandrol  ele geçirildi.
 

Olayla ilgili başlatılan tahkikat devam ediyor.