Kadınlar Günü kutlanacak

Çerkezköy Belediyesi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde Veliköy Düğün Salonu'nda kadınlara yönelik canlı müzik eşliğinde eğlence programı düzenleyecek.

Kadınlar Günü kutlanacak

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadınlara yönelik eğlence programı düzenlenecek. Veliköy Düğün Salonu’nda saat 19.00’da başlayacak olan programda ikramlar, sürpriz çekilişler ve Grup Beyaz Kelebekler eşliğinde canlı müzik eğlencesi gerçekleştirilecek.

ÜCRETSİZ SERVİS KALDIRILACAK

Programa ilçe merkezinden ve Kızılpınar Mahallesi’ndeki programa katılacaklar için ücretsiz servis kaldırılacağını ve eğlence programına tüm kadınların katılabileceğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Hayatın her alanında ve tüm dünyada sevgiyi, hoşgörüyü, fedakarlığı ve duyarlığı temsil eden kadınlarımız toplumunun temel taşlarıdır. Yaşamımızın her alanında varlıkları ile onurlandığımız, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati veren fedakâr kadınlarımızın bu vesile ile 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Tüm kadınlarımızı düzenleyeceğimiz eğlence programına bekliyoruz” açıklamasında bulundu. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Veliköy Düğün Salonu’nda düzenlenecek olan eğlence programı için saat 17.30’da Bağlık Mahalle Evi önünden, saat 18.00’da da Çerkezköy Belediyesi ve Kızılpınar Kültür Merkezi önünden ücretsiz servis kaldırılacaktır.