Kapaklı Belediyesi Kent Rehberi Hizmette

Kapaklı Belediyesi, dijital değişim ve dönüşüm ile çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla bir yenilik daha hizmete sunuldu. Hizmete giren Kapaklı Belediyesi Kent Rehberi sayesinde vatandaşlar aradıkları adres, ada/parsele https://keos.kapakli.bel.tr/keos/ internet adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilecek.

Kapaklı Belediyesi Kent Rehberi Hizmette

Çerkezköy Bakış - Vatandaşların hayatını kolaylaştıran çözümler üreterek, hizmet kalitesini yükselten Kapaklı Belediyesi, yeni kent rehberi ile harita görüntüleme ve adres sorgulama gibi işlemlerin yapılabilmesine olanak sağlıyor.

Kapaklı Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kapaklı Belediyesi Kent Rehberi ile vatandaşlar aradıkları adrese, ada/parsele harita üzerinden kolaylıkla ulaşabilecek, akaryakıt istasyonları, bankalar, ibadethaneler, sosyal ve kültürel tesisler ile resmi kurum ve okullar gibi önemli yerlere yine harita üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilecek.

Kapaklı Belediyesi Kent Rehberi sayfasına https://keos.kapakli.bel.tr/keos üzerinden ulaşılabileceği gibi Kapaklı Belediyesi web sayfasındaki “Kapaklı” sekmesi içerisinde yer alan Kent Rehberi başlığı üzerinden de ulaşılabilecek.