Araç çukura saplandı!

Kapaklı genelindeki birçok cadde ve sokağın çukur içinde olması vatandaşları çileden çıkartıyor. Asfalt atılmayan ve çamur deryasına dönen yoldaki çukura saplanan hafif ticari araçta maddi hasar oluştu. Araç, çekici yardımıyla saplandığı yerden çıkartıldı.

Araç çukura saplandı!

Çerkezköy Bakış - Atatürk Mahallesi Kalender Sokak üzerinde Halit Muratoğlu, asfalt olmadığı için yağan yağmur sonrası çamur deryasına dönen yolda fark edemediği çukura 59 FC 148 plakalı hafif ticari aracını kaçırdı. Tamponu kırılan araçta maddi hasar oluşurken, sürücü Muratoğlu aracı saplandığı çukurdan çıkarmayı birçok kez denemesine rağmen başarılı olamadı.
Bunun üzerine sürücü durumu polis ve zabıta ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler tarafından aracın bulunduğu yerden çıkarılması için çekici çağırıldı. Araç, saplandığı yerden çekici yardımı ile çıkarıldı ve sahibine teslim edildi. Ardından bu çukurun etrafı dubalarla kapatıldı. Vatandaşlar, belediyenin biran önce bu sokağa asfalt dökmesini istedi.

banner287

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
kapaklılı
kapaklılı - 13 ay Önce

orası yola bile benzemiyor ne işi var arabanın orada bak yan tarafı asfalt yol

İsmail..
İsmail.. - 13 ay Önce

CHP belediye lerin kaderi..

TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 13 ay Önce

SEÇİMLER YAKLAŞTI OY KULLANIRKEN İYİ DÜŞÜNELİM..????

turan..
turan.. - 13 ay Önce

verin oyları chp ye şimdi isyan edin...

istanbul city..
istanbul city.. - 13 ay Önce

akp çamurlu yolları reklam olarak kullansın..bizmi ögreticegiz...gelin kızılpınar millet caddesine çamur çukur...

adam
adam - 12 ay Önce

yol diye tarlayı çekmişsiniz. milleti bu kadar aptal yerine koymayın. yan taraftaki yol ise burası ne? burası yol ise yan tarfataki asfalt ne? ulan milletle nasıl dalga geçiyorsunuz.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510