Başakşehir’in yılsonu gösterisi büyüledi

Özel Başakşehir Koleji öğrencileri yılsonu gösterisinde velilerinin karşısına çıktı. Öğrenciler birbirinden başarılı gösterileri ustalıkla sahnelerken izleyenlerden bol alkış aldılar.

Başakşehir’in yılsonu gösterisi büyüledi
Çerkezköy Bakış - Özel Başakşehir Koleji öğrencilerinin yıl sonu gösterisi büyük beğeni topladı.
YIL SONU GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ
Özel Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda önceki akşam saat 19.00’da başlayan programa Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, Özel Başakşehir Koleji Kurucusu Mustafa Dursun, Özel Başakşehir Koleji Genel Müdürü Demet Kurucu, okul öğretmenleri, öğrenciler ile çok sayıda öğrenci velisi katıldı.
“EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞTIK”
Program saygı duruşunda bulunulması akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Özel Başakşehir Koleji Genel Müdürü Demet Kurucu yaptı. Programa katılanları selamlayarak konuşmasına başlayan Demet Kurucu, bir öğretim yılını akademik ve sportif başarılarla geride bırakmanın mutluluğu ve gururunu yaşadıklarını söyleyerek “Bizler, aileden sonra çocuklarımızın gelişimine etki eden faktörlerden en önemlisiyiz. Bunun bilincinde olarak; birlikte çalıştığımız süre içinde onlara; en iyiyi, en doğuyu ve her şeyin en güzelini vermeye çalıştık. Onlarla yorulup onların tatlı bakışlarıyla dinlendik.” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİ
banner287
Demet Kurucu, gece için günlerdir hazırlanan öğrencilere, öğretmenler ve öğrencilere destek veren öğrenci velilerine teşekkür ederek sözlerini şu şekilde tamamladı: “Her insanın bir değer olduğu inancı içinde çocuklarımızı değerli kılarak, onların yeteneğini ortaya çıkarıp, geliştirmeye gayret ettik. Başakşehir Koleji olarak; öğrencilerimizin hayatlarına bir pencere açıp, temellerine bir damla su, ufuklarına bir tutam ışık olabildiysek ne mutlu bizlere.” 
USTALIKLA SAHNELEDİLER
Özel Başakşehir Koleji Genel Müdürü Demet Kurucu’nun konuşmasını tamamlaması sonrasında Ortaokul Orkestra Ekibi Müzik Grubu, birbirinden değerli eserleri başarıyla seslendirdi. Öğrencilerin başarısı davetlilerden yoğun alkış aldı. Koro sonrasında 1.Sınıf öğrencileri şirinler dansıyla velilerinin karşısına çıktı.
BEĞENİ TOPLADILAR
Yıl sonu gösterisine ortaokul öğrencilerinin halk oyunları gösterisiyle devam edildi. Öğrenciler ege yöresine ait halk oyunu gösterisi sundu. Sonrasında ilkokul öğrencileri İngilizce tiyatro gösteri, ortaokul öğrencileri İngilizce müzik dinletisiyle davetlilerden alkış aldı.İlkokul 3.sınıf öğrencileri Rumeli yöresine ait halk oyunları gösterisiyle sahne alırken minik balerinlerin gösterisi de büyük alkış aldı. İki saati aşkın süren programda ayrıca ilkokul bale ve modern dans gösterisi ile ilkokul öğrencileri koro performansıyla sahne aldı. Öğrenciler sunumlarının sonunda ayakta alkışlandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2016, 10:08

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510