Başkan Albayrak vatandaşlarla bir araya geldi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kapaklı’nın Uzunhacı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Albayrak vatandaşlarla bir araya geldi
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kapaklı’nın Uzunhacı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Uzunhacı Mahallesi’nde bulunan şampiyonluk duvarında mahalledeki Beşiktaşlılarla fotoğraf çektiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kendilerini şampiyonluktan dolayı tebrik etti.

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Bisiklet Şenliği, Motokros Yarışmaları, Dağ Bisikleti Yarışmaları ve Uçurtma Şenliği’ne katılan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, program sonrası Saray, Kapaklı ve Ergene’de vatandaşlarla bir araya geldi.

İSTEK VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ

banner287
Saray’ın Çayla, Kapaklı’nın Karlıköy ve Uzunhacı ile Ergene’nin Ahimehmet mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Albayrak, vatandaşların istek ve önerileri dinledi. Ziyaretlerde Başkan Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ile ilgili de bilgiler verdi.

TEBRİK ETTİ


Uzunhacı Mahallesi’nde bulunan şampiyonluk duvarında mahalledeki Beşiktaşlılarla fotoğraf çektiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kendilerini şampiyonluktan dolayı tebrik etti.  Daha önce temeli atılan Ulaş Ahimehmet grup yolunda devam eden çalışmaları da inceleyen Başkan Albayrak müteahhit firma yetkililerinden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2016, 16:23

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510