Belediye’den Barın’a nezaket ziyareti

Kapaklı Belediyesi Başkan Yardımcıları Aziz Özkan ile Serpil Sevgi, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Barın’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 Belediye’den Barın’a nezaket ziyareti
Kapaklı Belediyesi Başkan Yardımcıları Aziz Özkan ile Serpil Sevgi, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Barın’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Kapaklı Belediyesi Başkan Yardımcısı Aziz Özkan Kapaklı'nın her geçen gün büyüdüğünü ifade ederek “Kapaklımızın büyümesiyle birlikte Emniyet Teşkilatımıza düşen görevde o derece artıyor. Biz Kapaklı Belediyesi olarak Emniyet Müdürlüğümüzün her zaman yanındayız” dedi.

Çerkezköy Bakış -
Kapaklı Belediyesi Başkan Yardımcıları Aziz Özkan ile Serpil Sevgi, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Barın’a nezaket ziyaretinde bulundu.
banner287
“KAPAKLI GİTTİKÇE BÜYÜYOR”
Önceki gün saat 14.00’da gerçekleşen ziyarette Kapaklı Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayşegül Ölke de yer aldı. Kapaklı Belediyesi Başkan Yardımcısı Aziz Özkan Kapaklı'nın her geçen gün büyüdüğünü ifade ederek “Kapaklımızın büyümesiyle birlikte Emniyet Teşkilatımıza düşen görevde o derece artıyor. Biz Kapaklı Belediyesi olarak Emniyet Müdürlüğümüzün her zaman yanındayız” dedi. Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kapalı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Barın, Kapaklı’nın yeni bir ilçe olduğuna dikkat çekerek, "Vatandaşla el ele vererek yeni kurulan ilçemize en iyi hizmeti verebilmek adına elimden gelen tüm gayreti göstereceğim. Teslim aldığım bayrağı daha ileri taşıyabilmek adına var gücümüzle çalışacağız. En önemli önceliğimiz halkın huzur ve güvenliğidir" ifadelerini kullandı.

“KOORDİNELİ ÇALIŞACAĞIZ”
Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak ilçedeki diğer kurum ve kuruluşlarla koordineli bir şekilde çalışacaklarının altını çizen Mehmet Ali Barın, "Bu kapsamda personelimizin moral ve motivasyonunu da en üst seviyede tutarak halkın huzur ve güvenini temin edebilmek adına meslektaşlarımızla birlikte en iyi hizmeti verme gayretinde olacağız" dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 17:47

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
kapaklılı
kapaklılı - 5 yıl Önce

mandali neden ziyarete gitmiyor.yakında belli olur.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510