“Birlikte Kapaklı’yı daha iyi yerlere getireceğiz”

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kapaklı Kaymakamlığına atanan Mustafa Ünlüsoy’u makamında ziyaret etti. Mandalı, Kaymakam Ünlüsoy’a görevinde başarılar dileyerek, “Birlikte Kapaklı’yı çok daha iyi yerlere getireceğimize inanıyorum.” dedi.

“Birlikte Kapaklı’yı daha iyi yerlere getireceğiz”

Çerkezköy Bakış - İlçeye Cuma günü gelen ve ilk resmi çalışması olarak Cuma günü Çerkezköy’de gerçekleşen Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi’nin açılışına katılan Kaymakam Ünlüsoy pazartesi itibariyle Kapaklı’daki mesaisine başladı. İlk mesai gününde kurum amirleri ile toplantı yaparak ilçe hakkında bilgi alan Ünlüsoy’a hayırlı olsun ziyaretleri de başladı.
Kaymakam Ünlüsoy’un ilk ziyaretçilerinden birisi Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı oldu. Kaymakam Ünlüsoy’u makamında ziyaret eden Mandalı, Ünlüsoy’a hayırlı olsun dileklerini iletti ve yeni görevinde başarılar diledi.

banner287
“KAPAKLI’YI ÇOK DAHA İYİ YERLERE GETİRECEĞİMİZE İNANIYORUM”

Hoş geldin ziyaretinde Kapaklı’nın Trakya’nın gözbebeği olduğunu ifade eden Başkan Mandalı “Kapaklı’da 81 vilayetten vatandaşımız yaşıyor. Buradaki yaşantının kalbi sanayide atıyor. Sizin de burayı seveceğinize eminim. İlçemiz daha yeni bir ilçe olup her gün daha da gelişiyor. Ayda yaklaşık bin kişilik göç alarak büyüyoruz. Birlikte Kapaklı’yı çok daha iyi yerlere getireceğimize inanıyorum. İlçemize hoş geldiniz.” ifadelerine yer verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Ünlüsoy ise, Başkan Mandalı’ya teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306