‘Bizleri kamuoyuna Basın yansıtıyor’

Kapaklı Belediye Meclis Üyesi İrfan Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Bakış Gazetesi’ne ziyarette bulundu.

‘Bizleri kamuoyuna Basın yansıtıyor’
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kapaklı Belediye Meclis Üyesi İrfan Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Bakış Gazetesi’ne ziyarette bulundu. Bakış Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Çolak’ın şahsında, bütün gazetecilerin Gazeteciler Günü’nü kutlayan Demir, Demokrasi’nin en güzel nimetinin toplumdaki çok seslilik olduğunu kaydederek “Özgür basın demokrasinin güvencesidir. Bu kutsal mesleğe gönül vermiş bütün basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz. " diye konuştu. Gazetecilerin yaptıkları görev bakımından bir anlamda siyasetçiler, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile toplum önderlerine ‘emniyet sibobu’ görevi yaptığını ifade eden Demir “Sizler bizlerin yaptıkları faaliyetleri toplumla paylaşıyorsunuz. Bu anlamda bizler de yapmış olduğumuz faaliyetleri gözlemleyebiliyoruz.’’ Şeklinde konuştu.
“KAPAKLI BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI OLACAK’’
Büyükşehir yasa tasarısıyla ilçe statüsü kazanan Kapaklı’nın gelecekte bölgenin yıldızı olacağını ifade eden Demir, “2014 Mart ayından itibaren Kapaklı ilçe statüsünde faaliyet gösterecek. Kapaklı gelişim potansiyeli ile cazibe merkezi haline gelecek’’ dedi.
“YENİ BİR BAKIŞ GETİRDİNİZ’’
banner287
Bakış Gazetesi’nin yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren Çerkezköy ve bölgeye farklı bir ‘Bakış’ açısı getirdiğini belirten İrfan Demir, Bakış Gazetesi Ailesine meslek yaşamlarında başarılar diledi.
“İLKELİ VE TARAFSIZ ÇİZGİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ’’
Bakış Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Çolak, ziyaretinden dolayı İrfan Demir’e teşekkür ederek, ilkeli ve tarafsız yayın çizgisini şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da taviz vermeden sürdüreceklerini kaydetti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306