Çalma anında saniye saniye kameralara yakalandılar

Kapaklı, Çerkezköy başta olmak üzere Saray’da da toplam 10 hırsızlık olayına karışan ve girdikleri dükkanlardan elektronik eşya çalan 3 kişilik hırsızlık şebekesi yakalandı.

Çalma anında saniye saniye kameralara yakalandılar
Kapaklı, Çerkezköy başta olmak üzere Saray’da da toplam 10 hırsızlık olayına karışan ve girdikleri dükkanlardan elektronik eşya çalan 3 kişilik hırsızlık şebekesi yakalandı. Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan operasyonda İstanbul’un Gaziosmanpaşa semtinde yakalanan hırsızlar adliyeye çıkarıldı.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy, Kapaklı ve Saray olmak üzere bir çok iş yerinde hırsızlık yapan şebeke yakayı ele verdi.
10 HIRSIZLIK OLAYINA KARIŞTILAR
Tekirdağ’ın Kapaklı, Çerkezköy ve Saray İlçeleri olmak üzere 10 ayrı hırsızlık olayına karışan Murat M. (29), İbrahim P. (34) ve Kubilay Ç. (28) ikamet ettikleri İstanbul’un Gaziosmanpaşa semtinde yakalandı.


banner287

KAPAKLI İLÇE EMNİYETİ KOORDİNELİ ÇALIŞTI
Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği Ekipleri ile İstanbul Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından koordineli çalışma sonucu Gaziosmnapaşa’da yakalanan zanlılardan Kubilay Ç. (28)’nin hakkında kesinleşmiş cezası olduğu öğrenilirken, zanlı yakalandıktan hemen sonra Metris Cezaevi’ne gönderildi.
KAMERALARA YAKALANDILAR
Kapaklı ve Çerkezköy’de yaptıkları hırsızlık olayında lap-top, fotoğraf makinesi ve çeşitli elektronik eşya çalan hırsızlar girdikleri dükkanların ve çevre işletmelerin kameralarına saniye, saniye yakalandı.
ADLİYEYE ÇIKARILDILAR
Yapılan operasyonun ardından yakalanan şahıslarda Murat M. Ve İbrahim P. dün savcılık karşısına çıkarıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 16:47

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510