“Engellilerin yaşamlarını kolaylaştırıyoruz”

Kapaklı Belediye Başkan Vekili Sami İkizler, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’ne ziyarette bulundu.

“Engellilerin yaşamlarını kolaylaştırıyoruz”
Kapaklı Belediye Başkan Vekili Sami İkizler, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’ne ziyarette bulundu. İkizler, engelli vatandaşların sosyal yaşama daha fazla katılımlarının sağlanması için Kapaklı Belediyesi olarak atılması gereken adımları atmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

Çerkezköy Bakış -
Kapaklı Belediye Başkan Vekili Sami İkizler, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’ni ziyaret etti.


banner287

“ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ”
Önceki gün gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkan Vekili Sami İkizler’e meclis üyesi Muzaffer Yıldıran ile Başkan Danışmanı Veli Çeken eşlik etti. Sami ikizler, Dünya Engelliler Günü’nde engelli vatandaşların sosyal yaşama daha fazla katılımlarının sağlanması için Kapaklı Belediyesi olarak atılması gereken adımları atmaya gayret gösterdiklerini söyleyerek “Engelsiz bir yaşam oluşturmak için üzerlerine düşen görev ve sorumluluklarını yerine getirmeye hazırız. Engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması konusunda özenle davranıyoruz.” dedi. İkizler ayrıca Engelliler Günü’nde toplumsal bilinci arttıracak faaliyetlerin yapılması, her bireyin birer engelli adayı  olduğunun unutulmaması gerektiğini kaydetti.
BELEDİYEYE TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şube Başkanı Hayati Çakan, Kapaklı Belediyesi’nin iyi ve kötü günlerinde yanlarında olduğunu söyleyerek “İhtiyaçlarımız sorunsuz çözülüyor. İhtiyaçlarımızın bundan sonra da sorunsuz karşılanacağından eminiz. Kapaklı Belediyesi’ne katkıları nedeniyle teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.
Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 17:04

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510