Erol Buz ÇTSO Meclis Üyeliğine adaylığını açıkladı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın 23 Şubat’ta seçimlerinde Kapaklı’nın tanınmış iş adamlarından Erbuz ve Erma şirketlerinin sahibi Erol Buz, 4’ncü gruptan meclis üyeliğine adaylığını açıkladı. Erol Buz, seçime gireceği 4’ncü Meslek Grubu’ndaki üyelerin şahsına gösterdikleri teveccühe teşekkür ederek tüm üyelerin oylarına talip olduğunu söyledi.

Erol Buz ÇTSO Meclis Üyeliğine adaylığını açıkladı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kapaklı’nın tanınmış iş adamlarından Erbuz ve Erma şirketlerinin sahibi Erol Buz, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde 4’ncü Meslek Grubu’ndan meclis üyeliğine adaylığını açıkladı.
EROL BUZ’A TAM DESTEK
Bir dönem ÇTSO çatısı altında meclis üyesi olarak görev yapan Erol Buz, yeniden meclis üyeliği için kolları sıvadı. Kapaklı’daki işyerinde dün saat 13.00’da 4.Meslek Grubu’nda yer alan iş adamlarıyla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapan Erol Buz’a iş adamlarından tam destek çıktı.
“TÜM ÜYELERİN OYLARINA TALİBİZ’’
23 Şubat Cumartesi yapılacak olan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde meclis üyeliğine adaylığını açıklayan Erol Buz, tüm üyelerin oylarına talip olduğunu söyledi.
“ÜYELERİMİZ İÇİN FAYDALI ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ’’
banner287
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda son dönemler yaşanan kavga ve gerginliklerin Oda imajını sarstığını kaydeden Erol Buz, “Bizler de 4.Meslek Grubu’ndaki üye arkadaşlarımızın desteği ile bu yola çıktık. Üyelerimizin göstereceği teveccüh ile Oda’da faydalı çalışmalar gerçekleştireceğiz.’’ Dedi.
VERDİKLERİ DESTEĞE TEŞEKKÜR ETTİ
Erol Buz, 4.Meslek Grubu’nda yer alan iş adamlarının şahsına verdiği desteğe teşekkür ederek “Üye arkadaşlarımızın tüm oylarına talibiz. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her geçen gün bizlere katkı sağlayacak isimler çoğalıyor, bu da bizleri mutlu ediyor.’’ Diye konuştu.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
BÜLENT CEYLAN
BÜLENT CEYLAN - 6 yıl Önce

allah yolunu açik etsin.yürüdüğün yolda hep birlikteyiz sonuna kadar.

altunbaş
altunbaş - 6 yıl Önce

ibaşarılılar dilerim.sabetli bir karar.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306